Plan lekcji

Na skróty

Spotkanie wigilijno – opłatkowe pracowników „Mechanika”

22 grudnia br. w godzinach popołudniowych na sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni i emerytowani pracownicy ZSP nr 3. Corocznie jest to okazja do „spotkania pokoleniowego”, gdzie w klimacie świątecznym można się spotkać, porozmawiać i podzielić się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku. Spotkanie to rozpoczął ksiądz Bartosz Rakoczy, który niezwykle ciepło przywołał znaczenie tego święta umiejscawiając je w klimacie chrześcijańskim i naszej polskiej tradycji.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb