Plan lekcji

Na skróty

Nowe kwalifikacje dla Uczniów z ZSP nr 3 „Mechanik”

image_89W auli szkolnej odbyło się wręczenie certyfikatów, dla uczniów którzy ukończyli kursy doskona-lące. Zostało wręczone 12 certyfikatów z dziedziny „Komputerowego wspomagania projektowania w programie Autocad”. Certyfikaty zostały uroczyście wręczone przez Bogdana Adamskiego – dyrektora ZSP nr 3. Uczniowie mogli uczęszczać na powyższe zajęcia dzięki bezpłatnym kursom, które są realizowane z funduszy europejskich w ramach projektu POKL 9.2 : „Bądź konkurencyjny na rynku pracy"

Poprzez realizację projektu staramy się zwiększyć zdolność do zatrudnienia naszych uczniów i uczennic poprzez dostosowanie poziomu i zakresu ich kwalifikacji do wymogów dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.
W ramach realizowanego projektu szanse na podniesienie kwalifikacji będzie miało aż 156 uczniów.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb