Plan lekcji

Na skróty

Poszerzanie horyzontów

image_236Rozwijanie zainteresowań to jeden z warunków ułatwiających podejmowanie trafnych decyzji co do własnej przyszłości. Zgodnie z tą zasadą uczniowie klasy I d T aby zdobyć nowe doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę odwiedzili Aeroklub Podkarpacki w Krośnie.Uczniowie poznali tu nie tylko jego historię, działające sekcje, ale i co odważniejsi wzięli czynny udział przy montażu szybowców. 
Już bez względu na odwagę, każdy zainteresowany - dzięki uprzejmości p. Piotra Niepokoja, który był naszym przewodnikiem - mógł dowiedzieć się wszystkiego o budowie szybowców, samolotów, a także usiąść za sterami wybranego modelu (oczywiście w hangarze-ale jednak!).
Dokumentację fotograficzną wycieczki zrealizował p.Tadeusz Sabik. Opiekunem i organizatorem wyjścia była p. Justyna Jurczak.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb