Plan lekcji

Na skróty

Święto Kobiet w Mechaniku

image_2518 marca 2012r. na sali gimnastycznej zespołu szkół odbył się koncert zespołu wokalno-instrumentalnego „Mechanika”, który został poświęcony upamiętnieniu Święta Kobiet. Gościnnie w zespole wystąpiła wokalista z poza szkoły, gdyż „Mechanik” to nadal szkoła męska… Miło natomiast, że dla wielu Pań pracujących w szkole, uczniowie w ten sposób chcieli złożyć życzenia gdzie bukiet kwiatów zastąpiły znane muzyczne przeboje. W koncercie brali udział uczniowie jak i nauczyciele nagradzając brawami zespół muzyczny co miało wpływ na.. bisowanie.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb