Plan lekcji

Na skróty

Powiatowy finał konkursu: "Moja bezpieczna firma w UE"

image_255Już piąty rok z kolei w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. St. Staszica w Krośnie, odbył się finał konkursu „Moja Bezpieczna Firma w UE” na szczeblu powiatowym. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów szkół ponadgimnazjalnych z miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Na eliminacje powiatowe w dniu 16 kwietnia 2012r., zgłosili się uczniowie z następujących szkół: Zespół Szkół nr 2 w Dukli, Zespół Szkół w Iwoniczu, Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie, Zespół Szkół w Jedliczu, ZSP Nr 3 w Krośnie. 
Uczestników konkursu oraz ich opiekunów przywitał pan Dyrektor Bogdan Adamski. Następnie dokonał otwarcia konkursu, życząc wszystkim uczniom powodzenia w szlachetnej rywalizacji.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb