Plan lekcji

Na skróty

XII Finał Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych

image_26323 maja 2012 r. w Górnie koło Sokołowa Małopolskiego odbył się XII Finał Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podkarpackiego. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Pobuta zajął VII miejsce, zdobywając tyle samo punktów co zawodnik z czwartego miejsca. Różnica w ostatecznej klasyfikacji zawodów wynikała z zajmowanego przez Krzysztofa pozycji rankingowej. Poziom zawodów był bardzo wysoki, ponieważ uczestniczyło w nim wielu utytułowanych zawodników - tym większy więc sukces naszego ucznia. Opiekunem ucznia był Mariusz Węgrzyn.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb