Plan lekcji

Na skróty

Dzień Sportu Szkolnego

image_268W dniu 14 czerwca 2012 odbył się w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego. Ze względu na utrudnienia spowodowane remontem warsztatów szkolnych nie odbyły się wszystkie zaplanowane wcześniej zawody. Uczniowie mogli jednak rywalizować w turnieju piłki nożnej i piłki koszykowej. W piłce nożnej I miejsce zajęła reprezentacja klas II, II miejsce – reprezentacja klas I, III miejsce zajęła reprezentacja klas III. W turnieju koszykówki I miejsce zajęła reprezentacja klas III, II miejsce – reprezentacja klas I, III miejsce – reprezentacja klas II. Rozgrywki w obu turniejach były bardzo emocjonujące, a zawodnicy grali z wielkim poświęceniem.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb