Plan lekcji

Na skróty

Konkurs Fotograficzny 2012 w Krośnie

Joanna Wojnar – uczennica I LO w Krośnie - wygrała IV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny na temat: „Nie wstydzę się tego, w co wierze”. Wręczenie nagród wraz z wernisażem prac odbyło się 12 czerwca 2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie. Zwycięska fotografia zatytułowana „Weź swój krzyż i ze mną idź” została wykonana w Miejscu Piastowym.

Drugie miejsce zajęła praca „Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie” wykonana przez Grzegorza Klimkiewicza ucznia ZSP nr 3 w Krośnie pochodzącego z Woli Niżnej, a trzecie miejsce zajęła fotografia wykonana przez Aleksandrę Dudek z I LO w Krośnie pod tytułem „Wierząc w Boga”. Jury konkursu wyróżniło również prace Pauli Głód z ZSP nr 6 w Krośnie oraz Gabrieli Rudyk z Gimnazjum w Drohojowie.

Do konkursu zgłoszono 36 prac wykonanych przez 18 uczniów z 12 szkól, w tym 5 uczniów uczęszczało do gimnazjów, a 13 do szkół ponadgimnazjalnych. Większość fotografów pochodzi z powiatu krośnieńskiego, a 3 osoby mieszkają w Krośnie. Swoje pracę przysłali również uczestnicy, aż z Żukowa koło Gdańska oraz z Hnatkowic koło Przemyśla.
Konkurs zorganizował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie przy współpracy Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie.
Opiekę nad konkursem sprawowali Karol Szczepanik i Grzegorz Podkul. Za rok zapraszamy na V Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny.

Tekst i zdjęcia – G.Podkul

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb