Plan lekcji

Na skróty

Pożegnanie absolwentów szkoły zawodowej

15 czerwca 2012r. w auli „Mechanika” pożegnaliśmy absolwentów ZSZ. Przy obecności sztandaru ZSP nr 3 absolwentów szkoły zawodowej pożegnała dyrekcja zespołu szkół, nauczyciele uczący w tych klasach oraz wychowawcy klas kończących ZSZ tj. mgr Katarzyna Głowińska i mgr inż. Piotr Warżołek. Wręczone zostały liczne dyplomy i nagrody dla wyróżniających się uczniów.

Wygłoszone zostały także podziękowania przez uczniów jak i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Na zakończenie uroczystości dyrektor Bogdan Adamski w towarzystwie wychowawców wręczył dyplomy ukończenia ZSZ wszystkim absolwentom szkoły.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb