Plan lekcji

Na skróty

Zakończenie roku szkolnego w "Mechaniku"

29 czerwca 2012r. w „Mechaniku” jak w każdej innej szkole – odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny. Ze względu na nadal prowadzoną inwestycję budowy Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii – uroczystość ta odbyła się na boisku sportowym obok budynku szkolnego. Obok uczniów, rodziców i nauczycieli przybyli na nią zaproszeni goście tj. : Stefan Pinderski – Dyrektor WORD w Krośnie oraz Wiesław Dymiński – Prezes Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru ZSP nr 3 i hymnu państwowego. Następnie Bogdan Adamski – dyrektor „Mechanika” przywitał wszystkich zebranych oraz dokonał podsumowania rocznej pracy uczniów.

Wielu z nich osiągało wysokie wyniki dydaktyczne, brało udział w licznych konkursach i turniejach oraz angażowało się w inne zadania rozwijające ich pasje zawodowe i edukacyjne. W związku z tym dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczył wyróżnionym uczniom dyplomy, nagrody rzeczowe i świadectwa promocyjne „z paskiem”. Także zaproszeni goście tj. Pan dyrektor S.Pinderski i Pan Prezes W.Dymiński wręczali uczniom dyplomy i nagrody rzeczowe za wielkie zaangażowanie we współpracę szkoły z tymi ośrodkami. Szczególnie zwrócono uwagę na współpracę dotyczącą przygotowania i przeprowadzenia Górskiego Samochodowego Rajdu Motoryzacyjnego w ramach Mistrzostw Polski na terenie Prządek w gminie Korczyna. Po gratulacjach i wyróżnieniach uczniowie przeszli do sal lekcyjnych aby odebrać świadectwa promocyjne do następnej klasy.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb