Plan lekcji

Na skróty

W Krośnie powstaje Centrum Nowych Technologii

11 marca br. do Krosna przyjechała maszyna typu Frezarka TM-1 zakupiona w firmie amerykańskiej HASS. Została ona zakupiona przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie i usadowiona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3, w pawilonie „C”  Centrum Kształcenia Praktycznego.  Przedsięwzięcie to było możliwe dzięki już wieloletniej współpracy pomiędzy PWSZ a ZSP Nr 3 „Mechanik”, której celem jest budowanie nowych pracowni i laboratoriów mechanicznych, mechatronicznych, mechaniki samochodowej i mechaniki lotniczej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb