Plan lekcji

Na skróty

"Mechanik" dla Orkiestry

image 279W niedzielę 13 stycznia br. w Krośnie jak w całej Polsce odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej ważnej imprezie nie tylko muzycznej ale i charytatywnej udział brali jako wolontariusze także uczniowie ZSP nr 3. Wielu zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy dla Orkiestry oraz w wykonanie prawie 2-dwu metrowych serc na odpowiednich stelażach, które „zapłonęły” na rynku w Krośnie w godzinach wieczornych. Serca te zostały wykonane na zajęciach praktycznych w Centrum Kształcenia Praktycznego podczas zajęć tzw. obróbki ręcznej. Udało się więc połączyć zajęcia programowe z ideą służenia drugiemu człowiekowi. Można więc określić, że „Mechanik” dwoma sercami popierał i wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb