Plan lekcji

Na skróty

Spotkanie z zawodnikami MMA w Mechaniku

image 280Dnia 24 stycznia 2013r. naszą szkołę odwiedzili zawodnicy MMA: Hubert Lech i Szymon Bajor. Spotkanie zorganizowane przez Samorząd Uczniowski na auli CKP było szczególnie oczekiwane przez uczniów od paru dni, gdyż nasi goście nie tylko opowiedzieli historię tego sportu ale przede wszystkim zaprezentowali pokaz walk.
Hubert Lech sporty walki zaczął trenować w wieku 10 lat. Jego przygoda zaczęła się od Karate. Następnie zainteresował się sportami chwytanymi typu Judo, Ju-Jitsu oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu. Brał udział w wielu zawodach związanych z tymi dyscyplinami. Zdobył tytuł mistrza Podkarpacia w Ju-Jitsu w 2009 roku w Jarosławiu, a także zajął 3 miejsce podczas zawodów Pucharu Polski w Ju-Jitsu w Zgierzu.

Również Szymon Bajor przygodę ze sportami walki zaczął już w dzieciństwie. Początkowo trenował boks, karate, judo. Zarówno Hubert jak i Szymon jeździli na różne zawody sportowe zaczynając od judo przez boks do MMA. Obecnie posiadają spore doświadczenie w amatorskich zawodach oraz zawodowych walkach. Walczą na galach w Polsce oraz za granicą.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb