Plan lekcji

Na skróty

Mistrzostwa Krosna w narciarstwie alpejskim


W dniu 28.02.2012 przy pięknej słonecznej pogodzie na stoku narciarskim w Czarnorzekach odbyły się Mistrzostwa Krosna w narciarstwie alpejskim. Szkołę naszą reprezentowało siedmiu narciarzy którzy wystartowali w slalomie gigancie oraz snowboardzie. Na świetnie przygotowanym stoku startujący narciarze osiągali bardzo dobre czasy. Bezkonkurencyjny w stawce alpejczyków w slalomie okazał się Hubert Steczkowski który zajął I miejsce. Również nie miał sobie równych Konrad Stapiński wygrywając slalom snowboardowy. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Najlepsi alpejczycy otrzymali od Prezydenta Miasta Krosna pamiątkowe puchary i dyplomy. Podsumowanie zawodów odbyło się przy wspólnym ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasy.
Opiekun: Artur Kociuba

  


STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb