Plan lekcji

Na skróty

Wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego

image 284Już od czwartku - 7 marca br., w wyniku przeprowadzonych wyborów „Mechanik” ma nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Największym zaufaniem został obdarzony Łukasz Feruś z klasy II b Technikum uzyskując zdecydowaną większość głosów. W skład Samorządu wszedł również Maciej Zygmunt z klasy II c Technikum, uzupełniając tym samym grono reprezentantów społeczności uczniowskiej. Wyniki wyborów zostały zatwierdzone przez dyrektora zespołu szkół. W wyborach brali udział uczniowie i nauczyciele ZSP nr 3.

 

 

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb