Plan lekcji

Na skróty

Zmiana pocztu sztandarowego

image 2858 marca br. w „Mechaniku” odbyła się uroczystość zmiany pocztu sztandarowego. Stało się już tradycją, że uczniowie klasy czwartej technikum w drugim półroczu klasy czwartej przekazują sztandar ZSP nr 3 w opiekę uczniom młodszej klasy. Ta uroczystość ma miejsce co dwa lata. W Tym roku to uczniowie klasy IVc Technikum na uroczystej akademii szkolnej przekazali sztandar uczniom klasy IIb Technikum. Dla uczniów i klasy jest to wielkie wyróżnienie i zaszczytny obowiązek móc opiekować się sztandarem zespołu szkół jak też reprezentować ZSP nr 3 na wielu uroczystościach szkolnych, miejskich i regionalnych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości.

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb