Plan lekcji

Na skróty

Uroczystość pożegnania uczniów kończących Technikum

image 29826 kwietnia 2013r. w auli szkolnej odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas IV-tych Technikum, którzy po 4 latach nauki mogli odebrać dyplomy ukończenia szkoły. Zawsze podobna uroczystość powoduje, że radość miesza się ze smutkiem... Cieszyć się trzeba, że po tylu latach nauki przyszedł szczęśliwy koniec ale też pozostaje nostalgia po spotkaniach szkolnych, które stają się już tylko historią… Uczniów pięciu klas Technikum żegnali uczniowie niższych programowo klas, wychowawcy i nauczyciele, a także dyrektor i zespół kierowniczy. Podczas uroczystości obecni byli także rodzice uczniów kończących szkołę. Zgodnie z tradycją, uczniowie pożegnali sztandar ZSP nr 3.

Ważna częścią tej uroczystości były gratulacje i podziękowania. Najpierw dyrektor zespołu szkół Bogdan Adamski podziękował rodzicom za wspieranie nauczycieli w pracy wychowawczej na rzecz uczniów. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnianie i nagrody rzeczowe. Najważniejszy jednak akcent tej uroczystości to chwile kiedy dyrektor Bogdan Adamski oraz wicedyrektor Wojciech Lorenc w towarzystwie wychowawców klas wręczali dyplomy ukończenia Technikum.
Poniżej zdjęcia dokumentujące tę uroczystość

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb