Plan lekcji

Na skróty

V Konkurs Fotograficzny

image 304W tej edycji Konkursu Fotograficznego, którego tematem było „Jesteście światłem świata i solą ziemi”, nasz uczeń Alan Harłacz, zdobył wyróżnienie za prace zatytułowaną „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”. W konkursie zwyciężyła Olga Skiba z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Jej praca zatytułowana „Kto idzie za mną nie chodzi w ciemności” została uznana przez Jury Konkursu za najbardziej odpowiadającą tematowi oraz pokazującą grę i rolę światła w fotografii. Drugie miejsce zajęła praca Justyny Gołąbek z Zespołu Szkół w Przysietnicy za tytułowana „Jesteś…”. W konkursie przyznano również wyróżnienia dla Katarzyny Rajnik z Publicznego Gimnazjum w Miejscu Piastowym, Gabrieli Skiby z ZS Ekonomicznych w Brzozowie oraz dla Natalii Brodzickiej również z ZS Ekonomicznych w Brzozowie.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów z siedmiu szkół z terenu Podkarpacia oraz jeden uczestnik z Żukowa koło Gdańska. Zgłosili oni 35 prac, które zostały zaprezentowane na wernisażu Konkursu Fotograficznego, który odbył się w PCEN w Krosnie w dniu 5 czerwca 2013 r. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek książkowy. Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali cenne nagrody ufundowane przez ks. Arcybiskupa Józefa Michalika Metropolitę Przemyskiego oraz ks. Waldemara Janigę Dyrektora Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu i Piotra Babinetza - posła na sejm Rzeczypospolitej, a także przez Międzyzakładową Komisje NSZZ ‘Solidarność” Nauczycieli w Krośnie. Te cenne albumu zostały wręczone przez Stanisława Fundakowskiego – dyrektora PCEN w Krosnie, ks. Mirosław Grędusa z PCEN w Krosnie, Wiktora Gottfryda wiceprzewodniczącego Międzyzakładowej Komisje NSZZ ‘Solidarność” Nauczycieli w Krośnie oraz Magdalenę Wójcik i Lukasza Kwolka reprezentujących Posła Piotra Babinetza.
Organizatorami konkursu byli Karol Szczepanik i Grzegorz Podkul z ZSP nr 3 w Krośnie i Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie.
Organizatorzy Konkursu dziękują wszystkim za zaangażowanie i zapraszają za rok na koleją edycję wszystkich fotografujących uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Tekst i zdjęcia Grzegorz Podkul

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb