Absolwenci szkoły zawodowej na finiszu

image 30614 czerwca 2013r. w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W obecności sztandaru ZSP nr 3 uczniowie pożegnali nauczycieli, dyrekcję oraz kolegów z młodszych klas. Wielu z nich otrzymało nagrody i dyplomy za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i zawodowe. Nagrody jak i wyróżnienia oraz dyplomy ukończenia szkoły wręczał dyrektor Bogdan Adamski, wicedyrektor Wojciech Lorenc oraz kierownik CKP Jacek Kafel. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców, którym dyrektor B.Adamski wręczał listy gratulacyjne i podziękowania za współpracę. Uroczystość przygotowali wychowawcy klas ZSZ tj. Pani Monika Horodyska i Pan Mariusz Węgrzyn, którzy z dyrekcją ZSP nr 3 wręczali świadectwa ukończenia szkoły wszystkim uczniom.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości.