Plan lekcji

Na skróty

Absolwenci szkoły zawodowej na finiszu

image 30614 czerwca 2013r. w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W obecności sztandaru ZSP nr 3 uczniowie pożegnali nauczycieli, dyrekcję oraz kolegów z młodszych klas. Wielu z nich otrzymało nagrody i dyplomy za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i zawodowe. Nagrody jak i wyróżnienia oraz dyplomy ukończenia szkoły wręczał dyrektor Bogdan Adamski, wicedyrektor Wojciech Lorenc oraz kierownik CKP Jacek Kafel. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców, którym dyrektor B.Adamski wręczał listy gratulacyjne i podziękowania za współpracę. Uroczystość przygotowali wychowawcy klas ZSZ tj. Pani Monika Horodyska i Pan Mariusz Węgrzyn, którzy z dyrekcją ZSP nr 3 wręczali świadectwa ukończenia szkoły wszystkim uczniom.


Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości.

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb