Plan lekcji

Na skróty

Inauguracja nowego roku szkolnego 2013/2014 w "Mechaniku"

image 3092 września br. w auli Centrum Kształcenia Praktycznego ZSP nr 3 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Dyrektor Bogdan Adamski powitał Radę Pedagogiczną, uczniów Technikum, ZSZ i CKP. Następnie zgodnie z ceremoniałem szkolnym wprowadzono sztandar zespołu szkół i odegrano hymn państwowy. Dyrektor B.Adamski podczas swego wystąpienia zwrócił uwagę na cele edukacyjne które stoją przed uczniami i nauczycielami w nowym roku szkolnym. Szczególne słowa zostały skierowane do uczniów klas pierwszych Technikum i ZSZ. Dyrektor pogratulował uczniom właściwego wyboru szkoły, zawodu i kierunku kształcenia życząc im zrealizowania własnych aspiracji, oczekiwań i celów szkoleniowych.

Następnie głos zabrała Joanna Buda - pedagog ZSP nr 3, informując uczniów o stypendiach uczniowskich w nowym roku szkolnym. Część oficjalna została zakończona wyprowadzeniem sztandaru, a wicedyrektor Wojciech Lorenc poinformował uczniów o spotkaniach wychowawców klas z uczniami w poszczególnych salach lekcyjnych. Następnie uczniom klas pierwszych zostali przedstawieni wychowawcy klas, z którymi pierwszoklasiści przeszli na pierwsze spotkanie organizacyjne.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb