Plan lekcji

Na skróty

Udział "Mechanika" w 10 Wyścigu Górskim - Prządki 2013

image 312W dniach 21 - 22 września 2013r. odbył się X Wyścig Górski na terenie gminy Korczyna. W tym roku partnerem do organizacji Wyścigu Górskiego dla Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie został nasz zespół szkół. Porozumienie to pozwoliło aby w dniu poprzedzającym wyścig, badania techniczne pojazdów biorących udział w wyścigu odbyły się na stanowiskach samochodowych i diagnostycznych w Centrum Kształcenia Praktycznego ZSP nr 3.

Udział "Mechanika" w organizacji Rajdu Górskiego polegał na tym, że dla potrzeb rajdu i jego organizatorów oddano do dyspozycji nie tylko stanowiska samochodowe i diagnostyczne w CKP ale również część infrastruktury Centrum, gdzie przedstawiciele Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie mogli zorganizować biuro zawodów i przyjmować załogi zgłaszające się do rajdu. Całość tych działań nadzorował Pan Wiesław Dymiński - Prezes Automobilklubu Małopolska w Krośnie, a po raz pierwszy temu partnerstwu się przyglądał Pan Jacek Kafel - kierownik CKP, który wraz z uczniami ZSP nr 3 dbał o właściwy przebieg badania technicznego pojazdów zgłaszanych do rajdu. Całość tego przedsięwzięcia z ciekawością śledzili uczniowie jak też wykazywali bardzo duże zainteresowanie pojawiającymi się "ścigaczami", które prezentujemy na zdjęciach. Cały wyścig przedstawiają dokładnie lokalne media, a my polecamy zajrzeć na stronę internetową organizatorów rajdu:

www.egsmp.pl
www.automalop.pl

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb