Plan lekcji

Na skróty

Święty Mikołaj w Mechaniku

6 grudnia br. w godzinach przedpołudniowych krośnieński Mechanik odwiedził Święty Mikołaj wraz z Aniołkiem. Jakież było zdziwienie, że tak szanowana postać przyjechała do uczniów i nauczycieli samochodem, a nie tradycyjnymi saniami zaprzężonymi w renifery. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że śniegu jest zbyt mało i stąd innowacyjny środek lokomocji. Jak się można było spodziewać, Święty Mikołaj wraz z Aniołkiem odwiedził wszystkich… Był w gabinecie medycznym, w pokojach administracyjnych, w bibliotece, u uczniów i nauczycieli na lekcjach oraz u dyrektora.

Z rozmów można było się zorientować, że Święty Mikołaj doskonale wiedział komu podarować nagrodę, a komu.. pogrozić paluszkiem.. W zasadzie prawie wszyscy mieli możliwość „skosztowania” prezentów mikołajkowych bo jak się okazało, Święty Mikołaj postanowił osłodzić nieco pobyt w szkole i zamiast najlepszych ocen, ofiarowywał słodycze. Wszyscy w Mechaniku z tych odwiedzin byli bardzo zadowoleni, a Święty Mikołaj obiecał, że za rok odwiedzi ponownie Mechanik i jego „mieszkańców”.
Poniżej prezentujemy kilka fotek z tych odwiedzin.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb