Plan lekcji

Na skróty

W wigilię świąt Bożego Narodzenia

20 grudnia 2013r. jak w wielu szkołach, także i w "Mechaniku" obchodzono święto zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia zajęcia lekcyjne odbywały się zgodnie z planem zajęć ale każda klas miała możliwość spotkania się z wychowawcą klasy aby z opłatkiem w dłoni można było sobie złożyć życzenia świąteczne. Niektóre klasy postanowiły także zaprezentować tradycyjne dania wigilijne aby w ten sposób móc przywołać dawniejsze zwyczaje i obyczaje bożonarodzeniowe. W godzinach przedpołudniowych w auli CKP odbyło się wspólne szkolne kolędowanie.. Spotkanie przygotowali nauczyciele religii wraz z Samorządem Uczniowskim.

Najmilsze jednak było przypomnienie sobie wielu tradycyjnych kolęd, a kapela muzyczna wraz z księdzem Bartoszem "zmotywowała" uczniów i nauczycieli do wspólnego kolędowania.. Koncert na tyle głosów (z zdecydowaną przewagą głosów męskich) był rzeczywiście imponujący. Kolędowanie zakończyły życzenia przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego dla nauczycieli i wszystkich pracowników ZSP3, które symbolicznie odebrał dyrektor Bogdan Adamski. Następnie dyrektor w imieniu nauczycieli i pracowników zespołu szkół, złożył życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim uczniom oraz ich rodzinom.
W godzinach popołudniowych odbyło się tradycyjne spotkanie "wigilijne" wszystkich pracowników i emerytowanych pracowników "Mechanika". Była okazja do kolędowania, składania sobie życzeń świątecznych i degustowania potraw znanych z tradycji bożonarodzeniowych.
Poniżej prezentujemy zdjęcia "świąteczne".

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb