Studniówka 2014 w Mechaniku

18 stycznia 2014r. w Domu Weselnym "Dwa Serca" w Krośnie, odbył się bal studniówkowy dla przyszłych abiturientów Technikum w ZSP nr 3 "Mechanik" w Krośnie. Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników balu studniówkowego przez przedstawicieli uczniów klas IV-tych Technikum. Następnie głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który witając wszystkich na balu studniówkowym, zwrócił uwagę na zbliżające się zmagania egzaminacyjne w maju i czerwcu br., a także na czas 100 dni, które zwykle przeznacza się na jak najlepsze przygotowanie do dojrzałości..

Także i przedstawiciele Rady Rodziców witając uczestników studniówki, życzyli wszystkim przyszłym abiturientom udanego balu i powodzenia w zbliżających się egzaminach z dojrzałości. Po części oficjalnej, tradycyjny polonez rozpoczął bal studniówkowy. Obok wielu atrakcji studniówkowych należy wymienić prezentacje artystyczne, gdzie przedstawiane umiejętności wzbudziły podziw jak i uznanie wszystkich uczestników balu studniówkowego. Był również czas na zdjęcia i na pokazywanie innych zdolności przyszłych abiturientów, zwłaszcza tych tanecznych...
Poniżej prezentujemy niektóre fotografie ze studniówki.