Plan lekcji

Na skróty

Święto Patrona

image 315W związku z corocznie obchodzonym w ZSP nr 3 w Krośnie Dniem Patrona Szkoły, w dniach 13 i 14 marca 2014 roku w auli szkolnej odbyła się wystawa  poświęcona Stanisławowi  Staszicowi.  Dyrektor Bogdan Adamski uroczyście otworzył przygotowaną ekspozycję. Wystawa przedstawiała życie i bogatą działalność  Patrona naszej szkoły. Po wystawie oprowadzali swoich kolegów przedstawiciele klas pierwszych biorący jednocześnie udział w „konkursie na najlepszego przewodnika. Celem niniejszej ekspozycji było przybliżenie sylwetki „Wielkiego Polaka”  uczniom naszej szkoły a zwłaszcza pierwszoklasistom

. Wśród uczestników konkursu , jury w składzie dwóch uczniów i pedagoga szkolnego wyłoniło najlepszych. Okazali się nimi uczniowie: Arkadiusz Gorczyca z kl. I d i Kacper Zajdel z kl. I b, którzy zajęli ex aequo pierwsze miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną uroczyście wręczone podczas najbliższej akademii. Wystawa została zorganizowana przez Agnieszkę Czekaj i Joannę Budę.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb