Plan lekcji

Na skróty

Uczniowie „Mechanika” w Półfinale XV Ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej 2014

22 marca br. odbył się Półfinał XV Ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej przy ul. Narbutta 84 w Warszawie.

Redakcja Auto Moto Serwisu oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności wystosowały zaproszenie do uczniów szkół o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej - techników, zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych.Jak co roku, nasi uczniowie wzięli udział w tym prestiżowym wydarzeniu, byli to: Łukasz Budnik, klasa IV b T, Rafał Dzięgiel, klasa IV c T, Radosław Nieroda, klasa II c T, Adrian Zubik, klasa II a ZSZ, Mateusz Patla, klasa III a ZSZ.

Razem z nimi do rywalizacji przystąpiło 510 uczniów reprezentujących kilkaset szkół z całej Polski. Poświęcony czas i nakład pracy pozwolił na tym etapie na znalezienie się w czołowej dziesiątce aż trzem naszym uczniom!

Rafał Dzięgiel, klasa IV c T, miejsce pierwsze
Radosław Nieroda, klasa II c T, miejsce czwarte
Mateusz Patla, klasa III a ZSZ, miejsce szóste

Opiekunami uczniów byli: Piotr Boś, Krzysztof Karkut.
Finał tej Olimpiad odbędzie się 10 maja 2014r. w siedzibie firmy Robert BOSCH Sp. z o.o. przy ul. Jutrzenki 105 w Warszawie. Uczniowie walczyć będą o najlepsze miejsca w finale oraz tytuł Samochodowej Szkoły Roku. Nagrodą główna jest Opel Agila.W drodze powrotnej drużyna ZSP nr 3 w Krośnie zwiedziła Muzeum Motoryzacji w Otrębusach. 
Zdjęcia z pobytu naszych uczniów na Olimpiadzie oraz ze zwiedzania Muzeum Motoryzacji zamieszczamy poniżej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb