Plan lekcji

Na skróty

Rowerowy Rajd Mechanika 2014

Piękna pogoda towarzyszyła uczestnikom VIII Wiosennego Rowerowego Rajdu „Mechanika” który odbył się 29.04.2014 r. Tym razem pokonaliśmy trasę Krosno-Sieniawa-Rudawka-Iwonicz-Krosno. Uczestnicy rajdu podnosząc swoje kolarskie umiejętności poznawali dotąd nieznane miejsca Beskidu Niskiego. Trudna technicznie trasa zmusiła uczestników rajdu do dużego wysiłku fizycznego. W przerwie rajdu przy okazałym wodospadzie na Wisłoczku zostało zorganizowane ognisko integracyjne w czasie którego młodzież oraz prowadzący wymienili się uwagami dotyczącymi przebiegu rajdu. Uczestnicy rajdu w godzinach popołudniowych wrócili do Krosna pełni wrażeń.

Rajd zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Artur Kociuba i mgr Piotr Gonet.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb