Mamy mistrza w strzelectwie sportowym

13 listopada 2014 roku odbył się IX Międzywojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Zawody przeprowadzone zostały w hali widowiskowo-sportowej GOSiR w Jedliczu. Celem zawodów było nie tylko popularyzowanie strzelectwa sportowego i współzawodnictwa w tej dyscyplinie sportowej ale także uczczenie wspaniałego człowieka jakim był Bogusław Dziura. To on był założycielem klubu strzeleckiego i pasjonatem strzelectwa a jednocześnie wieloletnim nauczycielem Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Zawody rozgrywane były w konkurencji KPN 10 – gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne -5 strzałów próbnych i 10 ocenianych.
W klasyfikacji indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych, pierwsze miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Arkadiusz Pudło, uzyskując wynik 71 pkt. Drużynowo nasza szkoła zajęła zaszczytne - trzecie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1. Michał Małek – kl. II a T
2. Arkadiusz Pudło – I a T
3. Przemysław Marchel – I b T

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyniku i mamy nadzieję, że taki poziom zostanie utrzymany w następnych zawodach.

Opiekun – Władysław Koś

No images found.