Plan lekcji

Na skróty

Najlepsi uczniowie „Mechanika” otrzymali stypendia Młodego Zawodowca

26 października 2015 r. w sali artKina przy ul. Bieszczadzkiej, Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki przyznał 164 stypendia dla najlepszych uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Krosna. Były to stypendia w kategoriach:
- 78 uczniów otrzymało stypendia „Semper in altum” za znaczące osiągnięcia artystyczne, sportowe i edukacyjne,
- 16 uczniów otrzymało stypendia „Krośnieński Omnibus” za wybitne wyniki w nauce
- 70 uczniów z Zasadniczych Szkół Zawodowych oraz z Techników otrzymało stypendia „Młodego Zawodowca
Miło nam, że uczniowie ZSP nr 3 w skład którego wchodzi ZSZ i Technikum otrzymali 10 stypendiów „Młodego Zawodowca”. Mamy nadzieję, że będzie to dobra motywacja dla uczniów do osiągania jak najlepszych wyników w różnych zajęciach edukacyjnych oraz będzie to dobre wsparcie dla rozwoju własnych pasji i zainteresowań związanych z kierunkiem kształcenia w zawodzie nowoczesnych technologii.

Są to stypendia dyrektora szkoły i dlatego wręczał je dyrektor ZSP nr 3 Bogdan Adamski, a wraz z nim Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Pan Bronisław Baran oraz Przewodniczący Miasta Krosna Pan Zbigniew Kubit.
Wszystkim stypendystom gratulacje złożył nie tylko Prezydent Piotr Przytocki ale również Pani Lucyna Opoń – kierownik krośnieńskiego Oddziału Kuratorium Oświaty i reprezentująca Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
My również gratulujemy i wszystkim stypendystom życzymy dalszych naukowych sukcesów, osiągnięć edukacyjnych i zawodowych.
Tegoroczni stypendyści z „Mechanika” to:
Hubert Gunia - I a T – technik mechanik
Adrian Dąbrowski – I b T – technik pojazdów samochodowych
Hubert Adamski – I c T - technik pojazdów samochodowych
Filip Węgrzyn – I c T - technik pojazdów samochodowych
Kinga Wróbel – I e T – technik mechanik lotniczy
Hubert Wiśniewski – I e T – technik mechanik lotniczy
Sylwester Sobaś – II d T - technik pojazdów samochodowych
Natalia Maziarska- II e T – technik mechanik lotniczy
Kazimierz Boczar – III e T – technik mechanik lotniczy
Jakub Makiel – III a ZSZ – mechanik pojazdów samochodowych

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb