Plan lekcji

Na skróty

Studniówka 2016 w ZSP 3

6 lutego 2016r. uczniowie klas maturalnych Technikum w „Mechaniku” mieli bal studniówkowy w restauracji „Dwa Serca”. Uroczystość rozpoczęła się w godzinach wieczornych ok. godz. 18.00 gdzie przedstawiciele Abiturientów oficjalnie powitali przybyłych gości tj. dyrekcję ZSP3, nauczycieli wraz z osobami towarzyszącymi, rodziców jak i swoich kolegów również z osobami towarzyszącymi. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców, który przywitał wszystkich uczestników balu studniówkowego i życzył uczestnikom balu dobrej zabawy. Później głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który przypomniał tradycje studniówkowe wprowadzające w czas intensywnej pracy wszystkich uczniów klas maturalnych bo jak tradycja głosi – matura będzie już za symboliczne 100 dni i warto się do niej jak najlepiej przygotować aby udowodnić swoją dojrzałość i tym samym jak najlepiej zaplanować własne dorosłe życie. Po tych słowach uczniowie wręczyli kwiaty dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych oraz wszystkim nauczycielom chcąc tym samym wyrazić wdzięczność za jak najlepsze przygotowanie edukacyjne do czekających egzaminów państwowych.

Następnie to już tylko polonez mógł zainicjować rozpoczęcie balu… Nauczyciele, uczniowie i osoby towarzyszące zgodnie z tradycją ustawili się na parkiecie i rozpoczęli taniec wprowadzający już w mniej oficjalny nastrój…Bal studniówkowy trwał do godzin porannych i jak wiemy – wszyscy byli bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani udaną imprezą. W trakcie balu był czas na zaprezentowanie programów artystycznych klas maturalnych jak i na sesję zdjęciową, która potomnym ma przypominać jak wspaniale się bawią abiturienci „Mechanika” w 2016r. na balu studniówkowym.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego balu.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb