Plan lekcji

Na skróty

Pożegnanie maturzystów 2016

29 kwietnia 2016 r. w auli ZSP 3 odbyło się uroczyste zakończenie nauki dla uczniów kończących Technikum. Uroczystość ta rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i przywitania wszystkich uczestników spotkania. Następnie przedstawiciele klas maturalnych w swoich wystąpieniach wspominali wspólne chwile spędzone w szkole, a także złożyli podziękowania nauczycielom wychowawcom, dyrekcji oraz nauczycielom uczącym we wszystkich klasach za przygotowanie ich do dorosłego życia. W swoich słowach koledzy z Samorządu Uczniowskiego również złożyli podziękowania wszystkim maturzystom za lata, w których mogli zawierać przyjaźnie z nimi i poznawać świat nauki dzięki wsparciu starszych kolegów.
Ważnym punktem tej uroczystości było pożegnanie sztandaru szkoły. Dlatego przedstawiciele klas maturalnych uroczyście zgodnie z ceremoniałem pożegnali poczet sztandarowy ZSP3 co zakończyło pierwszy etap tej uroczystości.

Następnie wystąpił dyrektor Bogdan Adamski, który pogratulował uczniom i rodzicom osiągnięcia dobrego wyniku na zakończenie szkoły. Z tej okazji zostały rodzicom wręczone listy gratulacyjne, a uczniom z najlepszymi wynikami – liczne nagrody i dyplomy. Po tej części dyrektor wraz ze swoimi zastępcami i wychowawcami klas wręczył wszystkim uczniom Technikum dyplomy ukończenia szkoły.
Po uroczystości oficjalnej absolwenci Technikum przeszli do sal dydaktycznych na spotkanie z wychowawcami klas.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb