Plan lekcji

Na skróty

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego

19 maja 2016 roku w Naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III technikum. Ideą konkursu było motywowanie do rozwijania kompetencji językowych oraz do podejmowania intelektualnych wyzwań, odkrywanie nowych talentów w dziedzinie języka angielskiego oraz stworzenie płaszczyzny zdrowej rywalizacji. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się odpowiednią znajomością struktur gramatyczno-leksykalnych. Spośród 31 uczestników wyłoniono trzech najlepszych uczniów, którzy w dniu 24 czerwca 2016 roku zostaną nagrodzeni. Są to:
1. Piotrowski Tomasz - klasa II e
2. Szydło Daniel – klasa II f
3. Soliński Patryk – klasa III g

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb