Plan lekcji

Na skróty

Kursy specjalistyczne i płatne staże wakacyjne

Z wielką radością przekazujemy Wam dobre wiadomości. Do naszego „rozkładu zajęć dodatkowych” wracają kursy specjalistyczne, a także pojawią się nowe formy zdobywania doświadczenia zawodowego – płatne staże wakacyjne.
Projekt pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju” realizowany przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie współfinansowany jest z Funduszy Europejskich.

Startujemy już w styczniu 2017 roku!
Udział w projekcie jest bezpłatny!

 

Po raz kolejny rozpoczniemy Nowy Rok z „wysokiego C”. Już w pierwszych tygodniach 2017 roku przeprowadzimy akcje promocyjne, z których dowiecie się wszystkich niezbędnych informacji na temat realizowanego projektu. Ale zanim to nastąpi, zapraszamy do zapoznania się z infografiką na temat 10 najważniejszych faktów związanych z rozpoczynającym się projektem.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są u koordynatora szkolengo, Pana Grzegorza Kuźniarowicza, w szkolnym biurze rekrutacyjnym, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie, ul. Tysiąclecia 5, 38-400 Krosno, pokój 025 oraz na stronie internetowej www.zsp3.krosno.pl

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb