Plan lekcji

Na skróty

Bożonarodzeniowe kolędowanie

22 grudnia 2016 r. był ostatnim dniem nauki przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym to dniu w auli spotkali się uczniowie i nauczyciele aby wspólnie pokolędować.. Najpierw uczniowie wprowadzili wszystkich zebranych w nastrój świąteczny wspominając tradycje obchodzenia świąt, kolacji wigilijnej, kolęd i pastorałek. Niektóre fragmenty mówionych tekstów były uzupełniane śpiewem wielu kolęd, które przy wsparciu uczniów i księdza katechety rzeczywiście nadawały temu spotkaniu klimat bożonarodzeniowy. Był czas na składanie sobie życzeń świątecznych i noworocznych nie tylko na auli ale także na lekcjach wychowawczych w klasach oraz na spotkaniu pracowników „Mechanika”. Mamy nadzieję, że klimat świąt i wzajemne życzenia pomogą śmiało podjąć nowe wyzwania w nowym roku 2017. Oby życzenia i wzajemna życzliwość dały dużo optymizmu u progu nowego roku.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb