Plan lekcji

Na skróty

13 marca - Dniem Matematyki

Pragniemy ogłosić wszystkim uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie, że w dniu 13 marca 2017 r. zostanie rozegrany Turniej Matematyczny. Patronatem honorowym Dnia Matematyki w Polsce w tym roku zostało Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Turniej z okazji Dnia Matematyki kierowany jest do wszystkich! Nawet tych, którzy nie lubią matematyki. Rozwiązywanie zadań ma sprawić przyjemność, a nie być kolejnym testem. Zadania nie wymagają specjalnej wiedzy matematycznej - wystarczy otwarty umysł i chęć do zabawy matematyką. Z pośród chętnych zostaną wybrane cztery czteroosobowe drużyny (po jednej osobie z klas I-IV technikum), które będą między sobą rywalizować o miano Mistrza Turnieju Matematycznego. Zwycięska drużyna oprócz tytułu otrzyma również nagrody rzeczowe.

Osoby, które chcą wziąć udział w Turnieju proszone są o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki.
Szczegóły dotyczące Turnieju Matematycznego zostaną podane w późniejszym terminie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej zabawie matematyką : )

Nauczyciele matematyki

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb