Plan lekcji

Na skróty

W poszukiwaniu przyszłych mistrzów – etap szkolny Turnieju Motoryzacyjnego

W dniu 06 lutego 2017 r. zostały przeprowadzone w nasze szkole eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Tę prestiżową rywalizację uroczyście rozpoczął Z-ca Dyrektora Pan Wojciech Lorenc.
Do konkursu zgłosiło się dziewiętnastu uczniów naszej szkoły, którzy zmierzyli się z testami z przepisów ruchu drogowego, historii polskiej motoryzacji i zasad udzielania pomocy przedmedycznej. To nie wszystkie konkurencje jakie czekają na naszych uczniów. Gdy warunki atmosferyczne będą sprzyjające, na boisku szkolnym przeprowadzone zostaną dodatkowe konkurencje - jazda motorowerem po torze przeszkód oraz jazda samochodem z talerzem Stewarta. W dodatkowych konkurencjach udział weźmie sześciu uczniów, którzy zajęli najwyższe miejsca po etapie teoretycznym. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe koszulki. Najlepsza trójka otrzyma wspaniałe nagrody rzeczowe – nawigację samochodową, wideorejestrator samochodowy oraz CB radio.

Celem eliminacji jest popularyzowanie wiedzy i umiejętności z zakresu motoryzacji oraz wyłonienie osób, które będą reprezentowały naszą szkołę na szczeblu powiatowym i mamy nadzieję także na wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

Wyniki pierwszego etapu eliminacji:

1. Adrian Dąbrowski       kl. II b T
2. Brodzicki Karol           kl. III d T
3. Kielar Bartłomiej         kl. III c T
4. Inglot Krzysztof          kl. IV c T
5. Jankowicz Kamil         kl. III d T
6. Prajsnar Karol            kl. III d T

 

Gratulujemy zwycięzcom pierwszego etapu i zachęcamy do pracy przed kolejnymi sprawdzianami.


Organizatorzy: Marcin Błaż
Władysław Koś


 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb