Plan lekcji

Na skróty

Drużyna Mechanika wygrała Powiatowy Konkurs Motoryzacyjny

Zwycięstwem drużyny „Mechanika” zakończył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
W dniu 20.04.2017 roku odbył się finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Eliminacje zostały przeprowadzone we współpracy Automobilklubu Małopolskiego Krosno, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie oraz Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Uczestnicy turnieju rozwiązywali testy weryfikujące ich wiedzę. Swoje umiejętności sprawdzili zaś w części praktycznej składające się z: udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowania pojazdu do jazdy, jazdy sprawnościowej samochodem z tzw. ”talerzem Stewarta” oraz jazdy motorowerem po torze przeszkód. Konkurencje były przeprowadzane na obiektach krośnieńskiego WORD-u.
Poniżej przedstawiamy wyniki:

I miejsce - Krzysztof Inglot, Bartek Kielar, Karol Brodzicki z Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 ,,Mechanik’’ w Krośnie, 

II miejsce - Damian Wilk, Patryk Chmura, Piotr Kordyś z Zespół Szkół w Iwoniczu,
III miejsce - Adrian Dąbrowski, Jakub Kołacz, Kamil Jankowicz z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 ,,Mechanik’’ w Krośnie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach to: Krzysztof Inglot z ZSP nr 3 ,,Mechanik’’ w Krośnie, Damian Wilk z ZS w Iwoniczu oraz Adrian Dąbrowski z ZSP nr 3 ,,Mechanik’’ w Krośnie.
Uczestnicy turnieju przyjęli gratulacje od podkom. Krzysztofa Belczyka – Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, podkom. Daniela Klary – Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej Policji, Wiesława Dymińskiego – Prezesa Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie, Krzysztofa Głoda Wiceprezesa Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie, Bogusława Kolarczyka - Zastępcy Dyrektora WORD w Krośnie, Wioletty Turek-Dyląg z Wydziału Szkoleń i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym krośnieńskiego WORD-u.
Wszyscy zawodnicy uczestniczący w turnieju otrzymali nagrody rzeczowe oraz godzinny kurs jazdy samochodem po płycie poślizgowej na obiektach krośnieńskiego WORD – u. Każdy z uczestników po odbytym kursie otrzymał świadectwo ukończenia kursu.
Drużynę przygotowywali nauczyciele : Marcin Błaż i Władysław Koś
Gratulujemy!!!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb