Plan lekcji

Na skróty

„Moje inspiracje”

wyst miniW dniu 17 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się wystawa „Moje inspiracje”, a celem jej było pokazanie pasji artystycznych naszych uczniów. Wystawa miała inspirować innych, dodawać odwagi w ukazywaniu swoich zainteresowań, pomóc odkrywać talenty naszych uczniów niekoniecznie związane z profilem kształcenia szkoły. Wreszcie, zachęcić ich do tego, by spojrzeli na siebie inaczej i zobaczyli, jacy są niezwykli, by nie bali się pokazać siebie, swoich zdolności i umiejętności. Pokazać coś co ich inspiruje, czym zajmują się poza nauką. Inicjatorem wystawy był uczeń klasy IVf Technikum Kamil Misiurek oraz p. Agnieszka Czekaj i p. Joanna Baran. Ekspozycję otworzył wicedyrektor p. Wojciech Lorenc. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i pracowników szkoły.


Dziękujemy za udostępnienie swoich pięknych prac: Emilii Lasek , Sabinie Szymańskiej ,Sarze Zajdel , Szymonowi Dubielowi , Gianluce Luise, Bartoszowi Jasińskiemu, Kamilowi Zimie .
Gratulujemy talentów i życzymy rozwijania swoich pasji artystycznych.

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb