Plan lekcji

Na skróty

Uczniowie Mechanika na stoku w Chyrowej

narty mini21 lutego 2018 r. (w środę) nauczyciele wychowania fizycznego promując sportowy tryb życia i zdrowia zorganizowali wyjazd sportowo-rekreacyjny na narty do Chyrowej w pow. krośnieńskim. W wyjeździe udział wzięło 34 uczniów pod opieką trójki nauczycieli. Po zapakowaniu sprzętu narciarskiego do bardzo ładnego autokaru ruszyliśmy spod szkoły na stok do Chyrowej. O godzinie 9.00 szusowaliśmy już po stoku – jedni na nartach, inni na deskach, a jeszcze inni na swoim sprzęcie lub na wypożyczonym na miejscu. Cały czas humory dopisywały i nawet oznaki mrozu nie przeszkodziły w zajęciach rekreacyjnych. Poziom zadowolenia zapewne też był wysoki. Innymi słowy, było wspaniale, zresztą zobaczcie sami…
Nauczyciele wychowania fizycznego.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb