Plan lekcji

Na skróty

Dzień Kobiet w Mechaniku i wręczenie Certyfikatów

dzien kobiet8 marca 2018 r. (czwartek) w Mechaniku odbyła się uroczystość poświęcona Dniu Kobiet. W tak zwanej „szkole męskiej” mała ilość Dziewcząt występuje w roli uczennic ale może dlatego „męska część uczniowska” postanowiła uczcić (jak co roku) to święto. Na ten dzień Samorząd Uczniowski przygotował koncert szkolnej kapeli muzycznej, na który zaproszono wszystkich uczniów i nauczycieli. W kilku piosenkach zwrócono uwagę na piękno, wrażliwość i mądrość Pań oraz Dziewcząt pracujących lub uczących się w Mechaniku. Wszystkie te szczególne i doskonałe cechy „rodzaju żeńskiego” poparto licznymi aforyzmami i cytowanymi fragmentami wierszy. Na zakończenie tej uroczystości przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Kamil Misiurek złożył wszystkim Paniom najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, do których to życzeń dołączył się także dyrektor Bogdan Adamski. Zostały również skierowane słowa podziękowania do kapeli szkolnej, która pięknym koncertem uczciła to ważne w Mechaniku święto. Uroczystość została zakończona wręczeniem uczniom Certyfikatów, którzy brali udział w realizacji projektu Erasmus+.

Szczegółowe informacje dla tej części projektu niebawem będą dostępne w zakładce „praktyki zagraniczne.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb