Plan lekcji

Na skróty

Z głębokim żalem żegnamy ...

E Nowak Z głębokim żalem informujemy, że w sobotę 24 marca br. odeszła od nas Pani Elżbieta Nowak - główna księgowa naszego zespołu szkół. Ostatnie trzy miesiące poświęciła na walkę z chorobą, która niestety okazała się silniejsza.. Pani Ela zawsze była delikatna, ciepła, życzliwa dla wszystkich, uważająca aby nikomu nie sprawić przykrości... Może dlatego w tym ostatnim zmaganiu zabrakło sił, które pozwoliłyby Jej pozostać z nami. Los postanowił wybrać inaczej, a nam pozostawił wspaniały obraz Osoby, która dla wielu będzie wzorem fachowości, mądrości, dobra i gestów z ciepłym uśmiechem w tle... Dziękujemy Pani Eli Nowak za wspólnie spędzone chwile, które zachowamy w życzliwej pamięci jako dziedzictwo wspomagające nas, aby móc czerpać siłę i moc na czas kiedy Jej już nie będzie wśród nas. Pozostanie wspomnienie i wszystko co dobre, za co zawsze będziemy wdzięczni...
27 marca 2018 r. pożegnaliśmy Panią Elę Nowak...Wszystkim uczestnikom tej uroczystości bardzo dziękujemy. Wierzymy, że w nowym życiu zazna więcej spokoju. Dziękując, polecamy Panią Elę w modlitwie.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb