Plan lekcji

Na skróty

Nagroda Specjalna Prezydenta Krosna dla Mechanika

prezyd nagrodaPrezydent Krosna przyznał nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu, medale za "Zasługi dla Krosna" a także nagrody specjalne za 2018 r.
W czwartek 7 czerwca br. w sali Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbyła się uroczystość podczas której zostały wręczone medale "Za zasługi dla Krosna" oraz nagrody Prezydenta Miasta Krosna w dziedzinie kultury i sportu. Nagrodą Prezydenta Miasta Krosna "Za zasługi dla Krosna" honorowane są osoby lub organizacje, które w szczególny sposób zasłużyły się miastu lub dzięki którym miasto zostało zauważone w kraju i poza granicami. Nagrody te przyznawane są osobom związanym z Krosnem za szczególne osiągnięcia artystyczne oraz wyróżniające się za dokonania na rzecz upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego. Nagrody wręczane są w dwóch kategoriach: za wybitne osiągnięcia i całokształt działalności, a wręczali je: Pan Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosna, Pan Bronisław Baran – Zastępca Prezydenta Miasta Krosna, Pan Zbigniew Kubit – Przewodniczący Rady Miasta Krosna.
Dla nas najważniejsza jest Nagroda Specjalna, którą otrzymał ZSP Nr 3 w Krośnie za zajęcie:
- I miejsca w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej w Poznaniu i uzyskanie tytułu Pierwszej Szkoły Samochodowej w Polsce,
- III miejsca w XIX Olimpiadzie Techniki Samochodowej w Warszawie, otrzymując tytuł III Szkoły Samochodowej w Polsce.

Nagrodę finansową dla szkoły odebrali: Daniel Pachana, Bartłomiej Kielar, Piotr Boś i Bogdan Adamski
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb