Plan lekcji

Na skróty

Rządowy program „Wyprawka szkolna” w roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów niepełnosprawnych

Informujemy że  dostępne są informacje dotyczące Rządowego programu „Wyprawka szkolna” w roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów niepełnosprawnychInformujemy że  dostępne są informacje dotyczące Rządowego programu „Wyprawka szkolna” w roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów niepełnosprawnychKryteria niezbędne do ubiegania się odofinansowanie do podręczników oraz załączniki  - na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna - www.krosno.pl Z uwagi na duże zainteresowanie programem ilość "wyprawek" jest ograniczona . Wnioski prosimy składać w formie elektronicznej.

Nieprzekraczalny termin składania wniosków - 7 wrzesień 2017 r.  !!!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb