Plan lekcji

Na skróty

Koncert wigilijny dla uczniów i nauczycieli „Mechanika”

image_22922 grudnia 2011r. w godzinach południowych na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie i nauczyciele aby wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego.  Koncert rozpoczął się od słów księdza Bartosza Rakoczego, który przypomniał wszystkim, jaki sens i znaczenie mają święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas. Prezentację kolęd wzbogacił komentarz epicko-liryczny wykonany przez uczniów, którzy dodatkowo  poprzez tekst Pisma Świętego przywołali okoliczności narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. Po koncercie uczniowie złożyli życzenia bożonarodzeniowe wszystkim nauczycielom poprzez symboliczne przekazanie małej choinki dyrektorowi Bogdanowi Adamskiemu jako przewodniczącemu Rady Pedagogicznej.

< >
Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb