Plan lekcji

Na skróty

Stanisław Staszic Wielki Syn Ziemi Polskiej

image_23523 stycznia w Mechaniku odbył się coroczny konkurs Wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce zorganizowany pod hasłem „Stanisław Staszic wielki syn ziemi polskiej”.
W konkursie zorganizowanym przez panią Dorotę Buczek i Agnieszkę Czekaj wzięło udział 27 uczniów klas pierwszych. Celem konkursu była prezentacja i pogłębienie wiedzy uczniów naszej szkoły o roli Stanisława Staszica w kształtowaniu patriotycznych, obywatelskich i etycznych postaw Polaków a także o wpływie myśli filozoficzno- społecznej Staszica na kształtowanie się 
w XIX i XX wieku nowoczesnego państwa polskiego.
Tematyka konkursu obejmowała odbiór myśli społeczno filozoficznej i przykładu osobowego Stanisława Staszica przez kolejne pokolenia Polaków, aż po czasy współczesne.

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb