Plan lekcji

Na skróty

Rzym, Ostia, Maranello – czyli Italia po raz drugi

Pimage_266o ubiegłorocznej wycieczce do Wenecji i Jesolo także i tym razem celem naszego wyjazdu były Włochy. W piątek po blisko 25-cio godzinnej podróży zameldowaliśmy się w ośrodku „Happy Village”, gdzie po zakwaterowaniu i posiłku spędziliśmy popołudnie na kąpieli w hotelowym basenie, odpoczynku i relaksie. 
W sobotę bezpośrednio po śniadaniu udaliśmy się na spacer po stolicy Włoch połączony ze zwiedzaniem Watykanu oraz najbardziej znanych zabytków „Wiecznego Miasta”: Placu Navona, Panteonu, fontanny Di Trevi, Placu Weneckiego, Forum Romanum oraz oczywiście Koloseum.
Następnego dnia udaliśmy się na plażę do pobliskiej Ostii, gdzie odbywały się pokazy lotnicze Roma Air Show 2012. Wśród gwiazd tegorocznej edycji tej imprezy znalazły się samoloty F-16 sił powietrznych Holandii i Belgii oraz grupy akrobacyjne Breitling Jet Team i Frecce Tricolori.

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb