Plan lekcji

Na skróty

„ Mechanik” rządzi na lodzie

W dniu 25.02.2015 r. na krośnieńskim lodowisku odbyła się Powiatowa Licealiada w łyżwiarstwie szybkim. W zawodach wystartowały reprezentacje 5 krośnieńskich szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie rywalizowali indywidualnie jak również drużynowo. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się reprezentacja „Mechanika”.
Indywidualnie również zwyciężył uczeń naszej szkoły Mateusz Gefert z klasy IIgT , a Dawid Pietrzyk z klasy I gT zajął III miejsce.

 

Skład reprezentacji „Mechanika” :


Mateusz Gefert II gT
Paweł Meier II gT
Gracjan Poręba II dT
Dawid Pietrzyk I gT

Gratulujemy osiągniętych wyników !

Opiekun mgr Piotr Gonet

< >
O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

   
  19.05.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb