Plan lekcji

Na skróty

Kolędowanie, życzenia świąteczne i noworoczne w ZSP 3

22 grudnia 2015r. uczniowie po raz ostatni byli na zajęciach szkolnych w tym roku kalendarzowym i poprzedzających Święta Bożego Narodzenia. W tym dniu zajęcia we wszystkich klasach odbywały się zwyczajnie ale też uczniowie mogli spotkać się z wychowawcami klas, złożyć sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt, przełamać się opłatkiem. Była też okazja aby porozmawiać o tradycji obchodzenia świąt w naszych polskich rodzinach. W godzinach przedpołudniowych w auli szkolnej odbyła się uroczystość artystyczna przygotowana przez uczniów i nauczycieli, która wprowadzała wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Montaż poetycki uzupełniały kolędy wyśpiewane przez uczniów z zespołu muzycznego. Do kolędowania przyłączyli się uczniowie i nauczyciele, a ksiądz katecheta wspierał i zachęcał do brania udziału w tym kolędowaniu.

Był czas także na życzenia, które uczniowie złożyli dyrekcji i nauczycielom, a dyrektor Bogdan Adamski w imieniu wszystkich nauczycieli złożył życzenia świąteczne i na Nowy Rok uczniom oraz ich rodzinom.
W godzinach popołudniowych spotkali się także pracownicy ZSP3, składając sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne, przełamywali się opłatkiem i zgodnie z tradycją degustowali niektóre potrawy, które zwykle pojawiają się na wigilijnych stołach.

< >
O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

   
  26.03.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb