Plan lekcji

Na skróty

Szkolny Konkurs Matematyczno - Techniczny

W dniu 31.05.2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie odbył się Szkolny Konkurs Matematyczno-Techniczny 2016, zorganizowany przez nauczycieli matematyki.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych. Klasa I oraz Klasa II technikum.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców.
Klasa I
I miejsce Kłosowski Mirosław, IcT.
II miejsce ex aequo Dąbrowski Adrian, IbT oraz Zajdel Artur, IdT.

Klasa II
I miejsce ex aequo Kielar Bartłomiej IIcT oraz Piotrowski Tomasz IIeT.
II miejsce Tekieli Maciej IIeT.

Nagrody będą wręczane w dniu rozdania świadectw.Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

< >
Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb