Plan lekcji

Na skróty

Mechanik Mistrzem Amatorskiej Ligi Siatkówki

Drużyna MUKS Mechanik , klubu działającego przy Zespole Szkół Ponad gimnazjalnych Nr 3 w Krośnie zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach Amatorskiej Ligii Siatkówki Powiatu Krośnieńskiego i tym samym obroniła tytuł sprzed roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, „Mechanik” okazał się najlepszy zarówno w fazie grupowej rozgrywek jak i w play-offach. W rundzie finałowej, gdzie mecze rozgrywane są „do dwóch wygranych”, po bardzo zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie spotkaniach Mechanik pokonał swojego rywala – Krościenko Wyżne w stosunku 2 : 1. 

 

W rozgrywkach trwających od października 2011 r. do maja 2012 r. udział brało 9 drużyn.

Klasyfikacja końcowa:

1. Mechanik Krosno
2. Krościenko Wyżne
3. Chorkówka
4. Kopytowa
5. Tarnowiec
6. Iwonicz
7. Łężany
8. Dukla
9. Wrocanka

Drużynę Mechanika reprezentowali:
Marcin Błaż, Grzegorz Wilusz, Władysław Koś, Krzysztof Frączek, Aleksander Paulo, Dominik Stanisławczyk, Paweł Kazanecki, Artur Gonet, Tomasz Płaski.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch